В новому сезоні Канада збере найнижчий за останні п’ять років врожай каноли

2015-07-20 15:47:21
В новому сезоні Канада збере найнижчий за останні п’ять років врожай каноли

Згідно останнього звіту аналітичного агентства Oil World в поточному сезоні 2015/16 МР валовий збір каноли в Канаді скоротиться до найнижчого за останні п’ять років показника 13,8 млн тон, що майже на 11,31 % нижче минулорічних 15,56 млн. тон. Це є наслідком невчасних приморозків та наступної посухи, що негативно вплинули на стан посівів.

 

 Провінція Альберта, де зазвичай вирощується третина врожаю канадської каноли, зазнає найбільших втрат. Згідно даних Oil World станом на 7 липня лише 21 % посівів знаходилися у доброму стані, в той час як 44 % були в задовільному стані, а 35 % в поганому.

 

 Опади, що прогнозують метеорологи на другу половину липня, на думку експертів вже не зможуть поліпшити стан посівів в деяких регіонах країни.

 

 Наслідком зменшення врожаю каноли стане скорочення її експорту з минулорічних 8,65 млн. тон до 7,55 млн. тон в поточному сезоні. Це викличе скорочення пропозицій цієї культури на світовому ринку, де до того ж очікується зменшення поставок ріпаку із України та Австралії.

Коментарі відвідувачів (0):