В морських портах України в 2015 році планується провести ряд днопоглиблювальних робіт АМПУ

2015-03-20 17:15:26
В морських портах України в 2015 році планується провести ряд днопоглиблювальних робіт АМПУ

В українських морських портах в 2015 р. планують провести днопоглиблювальні роботи. Про це сказав голова Державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Андрій Амелін, про що повідомила 18 березня прес-служба АМПУ. За його словами, на проведення поглиблювання дна адміністрацією заплановано виділити близько 1 млрд. грн. 
Зокрема, в морському порту Іллічівська запланована реконструкція морського підхідного каналу з поглибленням до 16 метрів та акваторії першого ковша Сухого лиману з доведенням глибин до півтора десятка метрів. В Одеському порту роботи будуть проводитись з метою поглиблення до проектних глибин 14 метрів, в Миколаївському – до 11,2 м. в Ренійському – 4,5м. Херсонському  - до 8,25 м. СМП «Жовтневе» - до 11,2 метрів.
Крім того, в Маріупольському порту канал планується поглибити до 9,15 м, акваторію - до 9,75 м, в Бердянському – канал до 8,55 м, акваторію – до 8,4 метра.
В повідомленні говориться, що в порту «Південний» продовжуються днопоглиблювальні роботи: створені умови для приймання суден типу Capesize, що мають осадку вісімнадцять з половиню метрів. В Ізмаїльському порту почались роботи по поглибленню дна до паспортної глибини чотири з половиною метра.
Також відмічається, що АМПУ має ціль і надалі підтримувати навігаційні глибини Бузько - Дніпропетровського каналу в лимані (11,2 м), Херсонського морського каналу (8,25 м) та глибини ГСХ «Дунай – Чорне Море» до 5,5 метра.