USDA трохи збільшив прогноз світового виробництва і перехідних залишків кукурудзи

2018-12-12 14:03:15
USDA трохи збільшив прогноз світового виробництва і перехідних залишків кукурудзи

Експерти USDA в грудневому звіті про світовий попит і пропозицію кукурудзи показали мінімальні зміни балансу в порівнянні з попереднім місяцем, збільшивши прогноз світового виробництва кукурудзи на 1млн тон до 1099,91 млн тон і збільшивши прогноз перехідних залишків на 1,3 млн тон до 308,8 млн тон.

 

Прогноз виробництва зріс за рахунок збільшення виробництва кукурудзи в Україні на 1,5 млн тон, а також у ЄС на 0,9 млн тон, за рахунок зростання виробництва в Румунії, що компенсувало зниження виробництва в Південній Африці на 1 млн тон і Канаді на 0,6 млн тон.

 

Показники балансу кукурудзи в США залишилися практично без змін, за винятком зменшення використання кукурудзи на етанол на 1,27 млн тон, що відбилося на зростанні кінцевих запасів на 1,15 млн тон.

 

Аналітики очікували більшого зміни світового балансу кукурудзи особливо з Китаю, Бразилії та Аргентині, але дані по цих країнах залишилися без змін і лише для Бразилії були зменшені перехідні залишки на 1,5 млн тон. Прогноз виробництва кукурудзи в Бразилії залишений на рівні 94,5 млн тон, а прогноз експорту на рівні 29млн тон в той час як оновлений прогноз від бразильського агенства Conab показує виробництво 91млн.тон експорт 31млн тон.

 

Зростання споживання кукурудзи в Китаї за рахунок зменшення імпорту сорго і ячменю поки ніяк не відбилося в оновленому балансі.

 

Збільшення прогнозу виробництва кукурудзи в Україні до 35 млн тон було прогнозовано, оскільки за даними Мінсільгоспу України вже намолочено 34,5 млн тон, також було збільшено прогнозу експорту кукурудзи з України на 1 млн тон до 28млн тон.

 

 

Ф'ючерси на кукурудзу в Чикаго практично не змінилися після виходу звіту і торгуються в зеленій зоні на рівні 151,7$/т .

 

Американські трейдери не бачать проблем з продажом кукурудзи на експорт в найближчому майбутньому, оскільки попит на американську кукурудзу досить високий і темпи експорту перевищують торішні, конкуренція з українською кукурудзою відчувається тільки на азіатському ринку, а пропозиція кукурудзи з Південної Америки з'явиться не раніше березня.

 

Попит на українську кукурудзу також підштовхує ціни трохи вгору і з початку тижня ціни додали близько 1-2 долара і повернулися на рівень кінця листопада 153-155$/т з постачанням в порт в грудні і 155-156$/т з постачанням в січні.

 

Згідно з оновленим балансу прогноз імпорту кукурудзи в ЄС залишений на рівні 21млн тон, незважаючи на збільшення прогнозу виробництва кукурудзи в ЄС, що гарантує хороший ринок збуту для української кукурудзи, яка лідирує з постачання в ЄС з початку сезону.

Коментарі відвідувачів (0):