Уряд скасував ветеринарне свідоцтво форми № 2

2015-10-16 19:25:44
Уряд скасував ветеринарне свідоцтво форми № 2

Міністерство аграрної політики та продовольства України активно продовжує проводити дерегуляцію в сільськогосподарській галузі. Так, за поданням Міністерства Урядом була скасована вимога обов’язкового отримання ветеринарних свідоцтв ф. № 2, які мали визначати місце походження зернових чи олійних культур та давати змогу відслідковувати переміщення зерна.

 

 Так як інформація, що вказувалася у згаданому документі, практично повторювала данні з товарно-транспортної накладної, яка супроводжує кожне переміщення зерна, то урядовці вирішили усунуте подібне дублювання, чим зберегти комерсантам час та фінанси. Тепер отримання свідоцтва буде виключно добровільною, а не обов’язковою процедурою. А в разі здійснення переміщення зерна достатньо буде надати співробітникам ветеринарно-санітарної служби копію товарно-транспортною накладної із додатково вказаним місцем походження зерна.

 

 Міністр Міністерства аграрної політики та продовольства України О. Павленко задоволений рішенням Уряду та вважає, що воно спростить роботу учасникам зернового ринку та оптимізує діяльність логістичних компаній.

 

 Нагадаємо, що Кабінетом Міністрів було підтримано проект постанови «Про внесення змін до Порядку видачі ветеринарних документів», головним розробником якого є вітчизняне Міністерство сільського господарства.

Коментарі відвідувачів (0):