Україна в 2015 році збільшить виробничі потужності з переробки олійних до 15 млн тонн

2015-03-16 17:10:56
Україна в 2015 році збільшить виробничі потужності з переробки олійних до 15 млн тонн

В Україні в 2015 році прогнозується збільшення виробничих потужностей з переробки олійних до 15 млн тонн. У 2014 р цей показник склав 14,5 млн тонн. Про це 13 березня повідомила прес-служба асоціації «Укроліяпром».

У повідомленні сказано, що використання виробничих потужностей у 2014 році склало 80%.

Подальше збільшення потужностей очікується за рахунок будівництва нових підприємств та виконанню модернізації та реконструкції діючих, говориться в повідомленні прес-служби.

«Однак слід зауважити, що залучення інвестицій буде значно залежати від стабільності законотворчого процесу в державі. Відсутність стабільної та збалансованої законодавчої бази та внесення частих поправок і змін не сприяють розвитку багатопрофільного бізнесу в масложирової галузі. У разі прийняття рішення про скасування експортного мита на насіння соняшнику є велика ймовірність виведення закордонними інвесторами своїх потужностей з переробки олійних в інші країни, зокрема в Росію, Білорусь і країни Євросоюзу », - наголошується в повідомленні асоціації.

Члени асоціації також виступили з колективним зверненням до керівництва уряду, Верховної Ради України та її профільних комітетів щодо недопущення скасування експортного мита на насіння соняшнику.

Коментарі відвідувачів (0):