У новому звіті USDA може знизити прогноз виробництва сої та кукурудзи в США

2019-09-11 12:07:31
У новому звіті USDA може знизити прогноз виробництва сої та кукурудзи в США

Ринок з нетерпінням очікує нового звіту USDA з прогнозами виробництва сої та кукурудзи в США, які суттєво вплинуть на світові ціни.

 

Тепла й суха погода у вересні сприяє розвитку пізніх посівів сої та кукурудзи у США, яким потрібно більше тепла для дозрівання. Якщо у жовтні-листопаді не буде різкого похолодання з приморозками, то врожайність суттєво не знизиться.

 

Напередодні виходу звіту USDA аналітичні агенції оприлюднили власні прогнози площ до збирання, врожайності та виробництва. Експерти очікують, що у новому звіті USDA може незначно знизити прогноз виробництва сої та кукурудзи в США через дещо нижчу врожайність та менші площі до збирання.

 

За усередненими оцінками, площі до збирання кукурудзи у США складуть 81,3 млн акрів в порівнянні з прогнозованими USDA у серпні 82 млн акрів. Середня врожайність складе 167,2 бушеля/акр, а валовий збір 13,6 млрд бушелів або 345,5 млн т, тоді як USDA у серпні оцінив їх у 169,5 бушеля/акр та 353,1 млн т відповідно.

 

Площі до збирання сої в США складуть 75,8 млн акрів, врожайність 47,2 бушеля/акр, валовий збір – 3,58 млрд бушелів або 97,46 млн т, тоді як USDA у серпні оцінив площі у 75,9 млн акрів, врожайність – у 48,5 бушеля/акр, валовий збір – у 100,26 млн т.  

 

Окрім оновлених прогнозів виробництва напруженою залишається ситуація з АЧС в Азії, що призводить до скорочення споживання сої та кукурудзи та впливає на рівень світового споживання.

 

Скорочення виробництва та збільшення внутрішнього споживання кукурудзи в США знизить кінцеві запаси у 2019/20 МР на 5,23 млн т до 50,1 млн т.

 

Крім обсягів виробництва сої та кукурудзи у США експерти USDA в новому звіті врахують збільшення врожаю в Україні, Бразилії та Аргентині, а також скорочення споживання в Китаї, тому, імовірно, баланси вересня стануть нейтральними для ринків сої та кукурудзи.