У ДПЗКУ днями розпочинається форвардна програма на поточний рік

2016-03-18 15:38:38
У ДПЗКУ днями розпочинається форвардна програма на поточний рік

«Державна продовольчо-зернова корпорація України» вже майже завершила всі підготовчі та організаційні роботи перед запуском форвардної програми на поточний рік.

 

У полі інтересів компанії знаходяться пшениця, ячмінь, кукурудза, а також соя. Робота з документацією, зокрема, підписання договорів щодо поставок зерна, буде проводитися регіональними відділеннями. Ця система успішно зарекомендувала себе з минулого року.

 

Програма щодо закупівлі зерна в поточному році виконуватиметься двома етапами. Перший етап полягає в тому, що сільгоспвиробники повинні подати до регіональних відділень компанії документи, а також підписати необхідні договори щодо майбутніх поставок збіжжя. Після того, як буде укладено відповідні угоди, постачальники зерна зможуть отримати на свої рахунки попередню оплату. Наступний етап співпраці передбачає самі поставки зерна, відповідно до укладених попередньо договорів. При цьому зерно повинно бути в тій кількості та якості, як передбачено договорами, та отримують решту коштів, прописаних в угоді. Продукція постачається до регіональних відділень ДПЗКУ.

 

Керівництво зернової компанії дотримується принципу переходу від кількості до якості. Це означає, що форвардні угоди будуть підписуватися лише з надійними сільгоспвиробниками. Варто відзначити, що за минулий рік всі зобов’язання, взяті на себе компанією та постачальниками виконані повністю.

 

Безумовно, переваги для постачальників неабиякі: можливість продати продукцію за ринковою ціною, отримати кошти навесні, які можуть бути використані під час весняно-польових робіт, надійність компанії.

Коментарі відвідувачів (0):