У Аграрному фонді назловживали на два мільярди гривень

2015-02-20 16:16:49
У Аграрному фонді назловживали на два мільярди гривень

 Перевірки ПАТ «Аграрного фонду» створеного у 2013 році – виявили зловживання на два мільярди гривень. Про це журналістам телеканалу «Київ» заявив Андрій Радченко, виконуючий обов’язки начальника Аграрного фонду. 
Фонд підприємства становив досить таки не малу суму 5 міл’ярдів гривень, 2 з яких попередні керівники підприємства розмістили в «Брокбізнесбанку».
 Відразу стає зрозуміло, щось тут не так. Адже за кілька тижнів після внесення даних коштів в тому самому «Брокбізнесбанку» на деякий час було впроваджено адміністрацію, і по сьогоднішній день даний заклад знаходиться під загрозою ліквідації. Щоб не привертаючи уваги, вдало обійшовши акціонерне товариство було залучено 32 договори та положення статуту повноважень виконавчого органу, саме таким чином було отримано депозит аграрного фонду.
 
Радченко зазначив, що розпорядитися такою кількістю коштів мали право загальні акціонерні збори, тобто, держави в особі МінАП або Кабінету міністрів.
Нагадаємо, що у зазначений період Олександр Кірюков очолював Аграрний фонд, а Ігор Виходець був його першим заступником.
У середині грудня 2014 «МінАП» звільнив голову Аграрного фонду.
На посаду першого заступника голови правління ПАТ «Аграрний фонд» 21 січня 2015 призначено Андрія Радченка, а 9 лютого він зайняв місце виконуючого обов’язки голови правління.

Коментарі відвідувачів (0):