Тиждень розпочався з падіння пшеничних котирувань

2016-02-02 13:11:47
Тиждень розпочався з падіння пшеничних котирувань

Незважаючи на послаблення курсу американського долара відносно кошика світових валют, ринок американської пшениці також розпочав свій тиждень з падіння котирувань.

 

Занепокоєння біржових гравців викликає стан американської та загалом світової економіки в зв’язку із черговим етапом падіння ціни сирої нафти, а також інформація щодо промислового виробництва в США, яке виявилося нижчим, ніж це очікувалося раніше.

 

Певний тиск на динаміку пшеничних котирувань здійснило вчорашнє зниження ціни пшениці на європейських біржових майданчиках.

 

Березневі котирування американської пшениці в США впали:

 

  • в Чикаго на 1,47 $/тону до 174,62 $/тону на м’яку пшеницю SRW,
  • в Канзас-Сіті на 1,93 $/тону до 171,50 $/тону на тверду пшеницю HRW,
  • в Мінеаполісі на 1,84 $/тону до 181,88 $/тону на тверду пшеницю HRS.

 

 

Паризька біржа обвалилася під тиском новин з Росії та Єгипту

 

В понеділок пшеничні котирування на паризькій MATIF обрушилися донизу. Трейдери вирішили, що рішення фітосанітарної інспекції Єгипту щодо остаточної відмови в прийманні партії пшениці французького походження внаслідок присутності в ній слідів ріжків стане істотною проблемою для подальшого експорту європейського зерна.

 

Додатково тиснуло на ціни повідомлення про те, що російський уряд вирішив не запроваджувати обмеження на експорт свого зерна.

 

Експортна ціна французької пшениці впала вчора на 3,38 $/тону.

 

Березневі котирування борошномельної пшениці на паризькій MATIF знизилися на 2,75 євро/тону до 161,00 євро/тону або 175,31 $/тону.

Коментарі відвідувачів (0):