Терміни підписання угоди між США та Китаєм знову перенесені

2019-03-15 12:07:30
Терміни підписання угоди між США та Китаєм знову перенесені

Переговори президента США Д. Трампа з очільником КНР Сі Цзіньпіном, які планувалося провести наприкінці березня, будуть перенесені на пізніші терміни, - повідомила агенція Reuters.

 

Міністр фінансів США Стівен Мнучин заявив, що сторонам потрібен додатковий час для вирішення усіх питань. Обидві країни намагаються якнайшвидше все узгодити, проте попереду ще багато роботи.

 

«Ситуація, в якій ми наразі знаходимося, нас влаштовує», - зазначив Мнучин.

 

Раніше повідомлялося, що торговельна угода між США та Китаєм може бути підписана під час зустрічі президентів країн у в’єтнамському Дананзе в період 27-28 лютого, проте потім ця дата була перенесена на кінець березня.

 

Трамп планує провести декілька особистих зустрічей з президентом Китаю, щоб обговорити всі питання, які стосуються угоди.

 

Ця інформація продовжить тиснути на ціни сої та кукурудзи, які будуть знижуватися внаслідок низького експортного попиту.

 

Експортні продажі кукурудзи з США за останній тиждень склали лише 372 тис т, що значно поступається минулорічному рівню та не відповідає очікуванням трейдерів. Експортні продажі сої за останній тиждень виросли до 1,9 млн т завдяки продажу 1,7 млн т державній китайській компанії. 

Коментарі відвідувачів (0):