Тенденції європейського ринку зерна

2015-09-30 13:37:47
Тенденції європейського ринку зерна

Ціни на біржових майданчиках вчора незначно знизилися, наближаючись до першої зони опору. Чергове зниження основних фінансових індексів та нові падіння на фондових ринках, а також побоювання щодо стану світової економіки, пов’язаного із азійською кризою, призводять до інертності інвесторів.

Проте попри очікування трейдерами падіння попиту на зерно з боку азійських країн, Китай демонструє незмінну зацікавленість в сої, що підтверджується укладеною на минулому тижні угодою на поставку 13 млн. тон сої американського походження в межах збиральної компанії 2016-2017 років.

 

 Гравці ринку не наважуються відкривати нові позиції напередодні виходу чергового звіту USDA про стан квартальних залишків в США, оприлюднення якого анонсоване на завтра.

 

 Курс євро завершив тижневе падіння відносно американського долара та почав зростати, що певним чином впливає на конкурентоспроможність зерна європейського походження на світових біржах.

 

 Слідом за падінням котирувань сої вчора в Чикаго дещо знизилися ціни на ріпак. Трейдери очікують перегляду в бік підвищення прогнозу щодо виробництва каноли в Канаді в порівнянні з прогнозом від Statcan, що вийшов на минулих вихідних.

Коментарі відвідувачів (0):