Ціни на пшеницю залишаються стабільними

2018-04-24 12:06:07
Ціни на пшеницю залишаються стабільними

Торги на французькій біржі в понеділок проходили за підтримки низького курсу євро, зростання котирувань в Чикаго та залізничного страйку у Франції, проте ринок залишається під тиском фундаментальних чинників: гарного стану посівів озимої пшениці в ЄС та намірами уряду Марокко, що є основним імпортером французької пшениці, запровадити імпортне мито на зерно.

 

  • Травневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF залишилися на рівні 163 €/т (200,39 $/т).

 

На американських пшеничних майданчиках в понеділок підраховували кількість та географію опадів, що пройшли вихідними. Моніторинг посівів показав покращення стану посівів м’якої червоної пшениці на 5пунктів , та погіршення стану посівів твердої червоної пшениці на 3пункти.

 

Ярою пшеницею в США засіяно лише 3% площ проти середнього показника 25% на цю дату.

 

Ф’ючерси м’якої озимої пшениці в Чикаго протягом торгів незначно подорожчали, проте під завершення сесії спекулянти зіграли на зниження. Яра пшениця в Міннеаполісі подешевшала завдяки покращенню погодних умов.

 

Травневі ф’ючерси американської пшениці мали наступну динаміку:

  • на 0,64 $/т до 169,57 $/т впала м’яка озима SRW-пшениця в Чикаго,
  • на 0,18 $/т до 177,56 $/т виросла тверда озима HRW-пшениця в Канзас-Сіті,
  • на 4,41 $/т до 216,05 $/т впала тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

 

В Україні ціни на пшеницю нового врожаю залишаються на рівні 170-180 $/т для серпневих поставок, проте виробники не поспішають укладати угоди та очікують подальшого зростання цін до рівня цін на зерно старого врожаю, за який пропонують в порту 185-190 $/т.

Коментарі відвідувачів (0):