Ціни на пшеницю в очікуванні звіту USDA залишаються під тиском новин з Росії

2021-01-12 12:14:47
Ціни на пшеницю в очікуванні звіту USDA залишаються під тиском новин з Росії

Світові ціни на пшеницю рухаються різнобічно на тлі невизначеності з експортом з Росії та збільшення прогнозів перехідних запасів.

 

Експортні ціни на російську пшеницю виросли до 270-275 $/т FOB через експортні обмеження та заплановане підвищення експортного мита, яке запроваджується з 15 лютого, з 25 €/т до 50 €/т, оскільки ціни на внутрішньому ринку всупереч очікуванням не знизилися.

 

На тлі тендерів в Єгипті, Тунісі, Сирії та Бангладеш подорожчання російської пшениці призвело до зростання котирувань європейської пшениці та цін на фізичних ринках.

 

Пакистан придбав на тендері 100 тис т чорноморської пшениці за ціною 305-306 $/т C&F, яка на 20 $/т перевищує ціну торгів місяць тому.

 

Березневі ф’ючерси м’якої пшениці в Чикаго падають 4-й день поспіль на тлі фіксації прибутків інвесторами та зміцнення курсу долара. Крім того, трейдери очікують, що у січневому звіті USDA буде підвищено прогноз кінцевих запасів пшениці як у США, так і загалом у світі.

 

Березневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 1,47 $/т до 233,23 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 0,28 $/т до 218,25 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 0,64 $/т до 222,66 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Ціни на французьку пшеницю вчора оновили 2-річний максимум на тлі новин з Росії: спочатку стрімкого зростання експортних цін на російську пшеницю, а потім намірів влади підвищити експортне мито.

 

  • Березневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF виросли на 1,25 €/т до 218 €/т або 264,72 $/т.

 

У сьогоднішньому звіті USDA імовірно буде збільшено прогноз світових кінцевих запасів пшениці, що посилить тиск на ціни, особливо на тлі підвищення прогнозів виробництва в Аргентині та Австралії.

Коментарі відвідувачів (0):