Ціни на пшеницю та кукурудзу знижуються попри відтермінування запровадження мита на китайські товари

2019-08-14 12:17:34
Ціни на пшеницю та кукурудзу знижуються попри відтермінування запровадження мита на китайські товари

Вчора президент Трамп після «продуктивної», за його словами, розмови з представником Китаю, ім’я якого не розголошувалося, вирішив відтермінувати до середини грудня дату запровадження додаткового 10% імпортного мита на китайські товари.

 

Ще однією підставою для такого рішення стало бажання уникнути негативних наслідків для різдвяних розпродажів у країні.

 

Нагадаємо, що з 1 вересня США планували запровадити імпортні мита на китайські товари вартістю 300 млрд доларів.

 

На цих новинах ф’ючерси на сою виросли на 1 $/т до 327 $/т. Проте грудневі ф’ючерси на кукурудзу продовжили падіння під тиском ведмежого звіту USDA та вчора впали ще на 2,5 $/т до 149,4 $/т.

 

Збільшення тижневих експортних продажів до максимуму 5 тижнів - 703,1 тис т не підтримало ціни. Крім того, станом на 11 серпня пройшли шовкування 90% посівів кукурудзи в порівнянні з 97% в середньому за 5 років, а у фазі молочної стиглості знаходяться 39% посівів проти 61% в середньому.

 

Зниження цін активізувало попит з боку імпортерів кукурудзи з В’єтнаму та Південної Кореї. Південнокорейський переробник придбав партію кукурудзи з США за ціною 203 $/т CFR, яка на 5-7 $/т нижча, ніж ціна, за якою проводили закупівлю кілька тижнів тому.

 

У вівторок біржі продовжили реагувати на серпневий звіт USDA по виробництву та кінцевим запасам пшениці й кукурудзи в США. Вересневі котирування твердої озимої пшениці в Канзас-Сіті та ярої в Міннеаполісі оновили контрактні мінімуми. Лише Чикаго завдяки спекулянтам закрився з плюсом.

 

Вересневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 3,21 $/т до 140,91 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,20 $/т до 184,91 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

Виросла на 0,09 $/т до 173,43 $/т м’яка озима SRW-пшениця в Чикаго.

Коментарі відвідувачів (0):