Світовий дефіцит цукру збільшується

2016-02-24 13:28:55
Світовий дефіцит цукру збільшується

За повідомленням агентства Reuters експерти F.O. Licht збільшили прогноз дефіциту цукру в світі в сезоні 2015/16 МР з 5,2 млн. тон до 6,5 млн. тон внаслідок очікуваного зменшення виробництва в Індії та Таїланді.

 

 

В Індії, що вважається другим за величиною виробником цукру, достроково припиняють роботу цукрові заводи. Посуха, що панувала на території країни, призвела до нестачі сировини. Згідно прогнозу Marex Spectron в поточному сезоні, що розпочався з 1 жовтня 2015 року, виробництво цукру буде нижчим, ніж очікуваний Асоціацією переробників цукру Індії показник в 26 млн. тон внаслідок посушливих погодних умов в головному регіоні країни, де вирощується цукрова тростина – Махараштрі.

 

 

На думку старшого економіста Міжнародної цукрової асоціації (ISO) С. Гудошникова, найімовірніше, що наступний прогноз дефіциту цукру в світі експертами асоціації буде підвищено до 5 млн. тон проти 3,5 млн. тон, які очікувалися в листопаді. За його словами ISO вже зменшила прогноз виробництва цукру для Індії на 500 тис. тон та для Таїланду на 650 тис. тон. Оцінки виробництва цукру для країн Євросоюзу та Бразилії були переглянуті в бік зменшення, а для України, США та Росії - в бік збільшення.

 

 

Дефіцит цукру та підвищення його ціни на світових ринках дозволить збільшити площі посівів цукрових буряків в Україні.

Коментарі відвідувачів (0):