Спекулянти розігрівають ціну пшениці в Європі, проте в США вона падає під тиском пропозицій

2016-07-29 14:05:51
Спекулянти розігрівають ціну пшениці в Європі, проте в США вона падає під тиском пропозицій

В четвер за підсумками торгів біржові котирування французької пшениці виросли, незважаючи на чергову неучасть у єгипетському тендері та слабкі підсумки експортного тижня.

 

До третіх країн протягом тижня було продано 413 тис. тон м’якої пшениці, а загалом з початку сезону - 2,227 млн. тон, що на 40% перевищує показник минулого року.

 

Біржові аналітики вважають поточне зростання обумовленою спекулятивними факторами технічною реакцією ринку на попереднє сильне падіння.

 

На паризькій MATIF ціна борошномельної пшениці по угодам вересня виросла на 2,00 євро/тону до 165,75 євро/тону або 183,79 $/тону.

 

 

На американських майданчиках знову спостерігається синхронне падіння пшеничних котирувань. В четвер всі вони знаходилися під потужним впливом фундаментального фактору – великог обсягу пропозицій, як в масштабах США, так і загальносвітових.

 

Темпи експортних продажів поки що перевищують минулорічні темпи, проте вони на настільки високі, як того хотілося б трейдерам.

 

Пшеничний ринок падає дуже стрімко. Лише за вчора ціна м’якої пшениці SRW впала на 9 $/тн і вперше в сезоні опустилася нижче за ціну твердої пшениці HRW.

 

Вересневі котирування пшениці в США знизилися:

  • на м’яку SRW пшеницю в Чикаго на 1,65 $/тону до 150,74 $/тону,
  • на тверду HRW пшеницю в Канзас-Сіті на 1,29 $/тону до 150,28 $/тону,
  • на тверду яру HRS пшеницю в Мінеаполісі на 0,55 $/тону до 178,85 $/тону.

Коментарі відвідувачів (0):