Ринки залишаються під впливом холодного фронту в США та прискорення збирання врожаю в Бразилії

2021-02-05 12:03:38
Ринки залишаються під впливом холодного фронту в США та прискорення збирання врожаю в Бразилії

Наступного тижня в центральні регіони США прийде холодний фронт з вітрами, що посилить занепокоєння щодо долі посівів озимої пшениці, особливо на полях з незначним шаром снігу.

 

Вихідними у США пройдуть снігопади, а температура впаде до -15…-10 градусів, і протягом наступних 5-7 днів опуститься до -20…-15 градусів.

 

Морози на Північних рівнинах наступного тижня посилять стрес для посівів озимої пшениці. На півночі Канзасу товщина снігового шару не перевищує 3-5 см, тому він не зможе захистити рослини в разі тривалих морозів.

 

На Північних рівнинах США протягом 10-14 днів пануватиме погода з температурами нижче норми та незначними опадами. У «кукурудзяному поясі» пройде сніг, тому морози -15…-10 градусів не становитимуть загрози посівам озимини.

 

На півдні Бразилії, особливо у штаті Мату-Гросу, суха погода наступного тижня дозволить прискорити збирання сої та сівбу кукурудзи другого врожаю. В центральних та північних регіонах протягом 7 днів пройдуть незначні опади, які перешкоджатимуть збиранню сої, але сприятимуть розвитку пізніх посівів.

 

В центральних районах Аргентини протягом тижня ітимуть невеликі дощі, а температура буде в межах або трохи нижчою норми, що мінімізує вплив сухої погоди. А дощі, що пройшли минулого тижня та поповнили запаси ґрунтової вологи, сприяли розвитку посівів сої та кукурудзи.

 

В Україну повертаються морози -10…-5 градусів з рясними опадами, які відчутно поповнять запаси вологи. Посіви озимої пшениці переважно вкриті шаром снігу, а цього тижня він випаде і у південних регіонах. За даними Укрогідрометеоцентру запаси ґрунтової вологи в Україні значно перевищують торішні, а кількість опадів перевищує норму у 2-3 рази.

 

В Росії в районах вирощування озимої пшениці протягом тижня пануватимуть морози -7…-1 градусів та пройдуть опади у вигляді снігу та дощу, що поповнять запаси вологи. На півдні країни збережеться тепла погода +5…+8 градусів з несильними дощами.

 

Наразі увага трейдерів прикута до кількості опадів на посівах озимої пшениці в США, особливо на заході Південних рівнин, де зберігається дефіцит вологи.

Коментарі відвідувачів (0):