Прогноз спекотної, сухої погоди в США та довгоочікувані опади в Україні та Півдні Росії

2020-08-21 13:48:47
Прогноз спекотної, сухої погоди в США та довгоочікувані опади в Україні та Півдні Росії

Прогноз спекотної, сухої погоди в США та довгоочікувані опади в Україні та Півдні Росії — є основними погодними факторами, які впливатимуть на рух ринків наступного тижня.

 

За останні 10 днів у США в основних регіонах вирощування кукурудзи та сої погодні умови були переважно сприятливі для дозрівання врожаю.

Ураган який пронісся 9 – 10 серпня завдав шкоди елеваторам в штаті Айова і пошкодив трохи посіви кукурудзи, але не в такому масштабі як було заявлено раніше, проте ураган приніс рясні опади практично на увесь "кукурудзяний пояс" США.

 

Згідно з прогнозами синоптиків на найближчі 7 – 10 днів на Середньому Заході США встановиться суха і спекотна погода, що з одного боку прискорить дозрівання кукурудзи, але може зменшити потенціал посівів сої — де кількість попередніх опадів була невеликою.

Основна увага буде до погоди в штаті Айова, де близько 80% території страждають від дефіциту опадів в цьому році та частина посівів постраждала від сильних вітрів урагану.

Наступного тижня на південних рівнинах США також буде суха і спекотна погода з мінімальними опадами, що буде несприятливо відбиватися на дозріванні ярих культур, і збільшить дефіцит вологи в ґрунті перед посівом озимої пшениці.

 

У районах північних рівнин в найближчі 7 днів пройдуть дощі, які покращать стан кукурудзи, але приведуть до затримки збирання ярої пшениці.

У преріях Канади погода в основному сприяє розвитку посівів, змінні опади з нормальними температурами дозволяють розраховувати на хороший врожай в основних провінціях.

 

 

По всій Європі пройшли хороші опади минулого тижня і на наступний тиждень очікуються зливи і грози особливо в Франції та Німеччині, що поліпшить стан пізніх культур, які постраждали від посушливої погоди, і поліпшать вологозабезпеченість перед посівом озимого ріпаку і пшениці.

 

У Чорноморському регіоні в Україні та на півдні Росії спекотна погода без опадів протягом усього серпня продовжує зменшувати перспективи врожаю соняшнику, сої та кукурудзи. В Україні на цьому тижні пройшли невеликі опади на заході та півночі країни, а наступного тижня прогнозують опади по всій території країни, але навіть істотні опади вже не врятують засушливі поля кукурудзи в центральних областях, які є основними виробниками кукурудзи та соняшнику.

 

У Росії в східній частині погода була сприятлива для посівів ярої пшениці після посушливих умов в червні, і продовжує збільшувати прогнози врожаю пшениці до чергового рекорду. У південних регіонах Причорномор'я посушливі умови продовжують знижувати прогнози в виробництві соняшнику та дефіцит вологи накопичується перед посівом озимих.

 

У Бразилії та Аргентині на найближчий тиждень прогнозуються опади, які допоможуть поліпшити стан посівів пшениці, які страждали від посушливої погоди на попередньому тижні.

 

В Австралії погодні умови залишаються сприятливими для посівів і в найближчі 5-7 днів прогнозуються помірні опади в Західній Австралії, Новому Південному Уельсі та Вікторії — це збільшує надії на отримання близько 30 млн тонн пшениці, в порівнянні з неврожаєм минулого року, коли було зібрано близько 15 млн тонн. Збирання пшениці в Австралії розпочнеться наприкінці жовтня.

Коментарі відвідувачів (0):