Продажі майбутнього врожаю в Аргентині повільніші, ніж торік

2021-03-29 12:02:20
Продажі майбутнього врожаю в Аргентині повільніші, ніж торік

Незважаючи на високі світові ціни на сою та кукурудзу, в очікуванні їх подальшого зростання агровиробники багатьох країн, зокрема України та Аргентини, стримували продажі. Але тепер продажі неекспортованих ще 8 млн т української кукурудзи ускладнить збільшення пропозицій кукурудзи з Аргентини.

 

За даними МСГ Аргентини, станом на 7 березня фермери реалізували 12,45 млн т сої врожаю 2020/21 МР, тоді як на цю ж дату в минулому сезоні продажі склали 17,45 млн т сої.

 

У відомстві поки не оприлюднили оцінки валового збору сої в країні, хоча експерти Зернової біржі Буенос-Айресу прогнозують, що він скоротиться до 44 млн т внаслідок несприятливих погодних умов. Збирання сої в Аргентині, за даними експертів біржі, ще не розпочалося.

 

Експортні продажі кукурудзи врожаю 2020/21 МР у порівнянні з аналогічним показником попереднього сезону зменшилися на 1,5 млн т до 19,6 млн т, а загальний врожай кукурудзи в країні аналітики Зернової біржі Буенос-Айресу оцінюють у 45 млн т.

 

Експортні продажі пшениці у порівнянні з попереднім сезоном зменшилися майже на третину до 11,33 млн т, тоді як загалом, за оцінками МСГ Аргентини, в країні зібрали 17,6 млн т пшениці.

Коментарі відвідувачів (0):