Посилення спеки у США залишається основним чинником впливу на ціни кукурудзи та пшениці

2021-06-04 12:03:05
Посилення спеки у США залишається основним чинником впливу на ціни кукурудзи та пшениці

Окрім посухи в центральних регіонах Бразилії, яка погіршила прогнози виробництва кукурудзи, новим чинником підтримки цін стали несприятливі погодні умови на Північних Рівнинах США, що скоротить врожай ярої пшениці. Тому попри початок збирання врожаю біржові ціни продовжують зростати.

 

В центральних регіонах Бразилії панує суха й спекотна погода. Відсутність опадів протягом тижня на тлі незвично високих температур продовжить опускати прогнози виробництва. У південних штатах пройдуть помірні та сильні дощі, які зменшать стрес для посівів.

 

У США в районі Північних рівнин цього тижня температура сягала 35-35 оС, а наступного знизиться до 30-32 оС, що на тлі відсутності опадів посилить посуху та погіршить стан посівів ярої пшениці.

 

На Південних рівнинах США нещодавні дощі майже нівелювали посушливі явища. Наступного тижня періодичні опади та невисокі температури сприятимуть розвитку посівів сої, кукурудзи та пшениці.

 

На Середньому Заході США панує сприятлива для посівів сої та кукурудзи погода. Сильні дощі наступного тижня покращать стан посівів та перспективи врожаю кукурудзи.

 

У преріях Канади після приморозків минулого тижня прийдеться пересівати частину посівів ярих культур. Рясні нещодавні опади поповнили запаси вологи, але більшість районів потребує додаткових дощів, щоб позбутися посушливих явищ. Сівба каноли та ярої пшениці завершується, а погода сприяє розвитку посівів. Наступного тижня очікуються температури в межах норми та потужні опади.

 

У чорноморському регіоні України та Румунії, а також південному заході Росії наступного тижня пройдуть дощі та зливи, які поповнять запаси ґрунтової вологи та покращать стан посівів ярих культур.

 

За оцінками Гідрометцентру Росії, врожайність озимих сільгоспкультур у 2021 році знизиться у порівнянні з показниками попереднього року на 0,27 т/га до 3,4-3,6 т/га внаслідок пошкодження рослин морозами у центральних регіонах.

Коментарі відвідувачів (0):