Погодні умови у США та ЄС сприяють наливу пізніх культур

2020-07-31 12:13:01
Погодні умови у США та ЄС сприяють наливу пізніх культур

Сприятлива погода в США та ЄС, а також посушливі явища на сході Росії залишаються основними чинниками, що визначатимуть цінові тенденції ринків кукурудзи, сої та пшениці найближчим часом.

 

На Середньому Заході США рясні опади та температура повітря 26-30 градусів сприяють розвитку посівів сої, кукурудзи та ярої пшениці. В наступні 7-10 днів на півдні та сході Середнього Заходу очікується достатня кількість опадів.

 

Наступного тижня в районах Південної Рівнини очікуються помірні або сильні опади, а на Північних рівнинах вихідними пройдуть слабкі дощі, що сприятимуть дозріванню ярої пшениці.

 

У канадських преріях після рясних опадів, що пройшли на початку липня, встановилася тепла погода, яка сприяє розвитку посівів каноли та пшениці. Прогнозовані на наступному тижні опади зменшать стрес для посівів від сильної спеки.

 

На сході Росії посуха знижує потенціал врожаю ярої пшениці та соняшника, а слабкі дощі, що пройшли минулого тижня, не змогли покращити ситуацію. На вихідних у східних районах очікуються незначні опади, які зменшаться стрес для посівів кукурудзи та соняшника, а наступного тижня тут пануватиме суха погода.

 

В Україну вихідними прийде фронт, що знизить температуру повітря, та принесе дощі у західні й центральні регіони. Проте вже з наступного тижня повернеться спека 28-30 градусів, яка посилить стрес для посівів кукурудзи та соняшника, особливо у центральних областях.

 

В Європі наступними тижнями пройдуть гарні опади, що сприятимуть розвитку посівів кукурудзи, сої та соняшника.

 

Суха погода в Бразилії дозволяє прискорити збирання кукурудзи та бавовника у центральних та північних регіонах, тоді як на півдні погодні умови сприяють розвитку посівів пшениці.

 

У центральних районах Аргентини вихідними пануватиме тепла погода с невеликою кількістю опадів. Внаслідок посушливих умов були скорочені площі сівби пшениці.

 

Після потужних опадів травня та червня в Австралії дощі почали слабшати. Наступного тижня суттєвих опадів не очікується, особливо у східній Австралії, де посіви пшениці страждають від дефіциту вологи.

Коментарі відвідувачів (0):