Погодні чинники продовжують опускати ціни на пшеницю

2020-06-10 12:05:26
Погодні чинники продовжують опускати ціни на пшеницю

Дощі в Європі минулого тижня покращили стан посівів пшениці, що страждали від посухи, а суха та тепла погода на півдні США дозволила активізувати збирання врожаю. Ці чинники стали визначальними для біржових цін на пшеницю. Також ринок очікує нового звіту USDA, який буде оприлюднений завтра.

 

Опади в ЄС на поточному тижні поповнять запаси ґрунтової вологи та зупинять викликане тривалою посухою зниження врожайності. МСГ Франції знизило оцінку площ під озимою пшеницею ще на 1% до 4,59 млн га, що на 8,3% поступатиметься минулорічному рівню та на 9% - середньому 5-річному показнику.

 

  • Торги на паризькій біржі вчора проходили доволі мляво, а під тиском зниження Чикаго вересневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 1,5 €/т до 184,5 €/т або 209,22$/т.

 

Для Австралії МСГ збільшило в порівнянні з попереднім прогнозом оцінку виробництва пшениці у 2020/21 МР на 5 млн т до 26,1 млн т, що на 13% перевищить середній 10-річний показник.

 

Ціни на озиму пшеницю в США вчора прискорили падіння під тиском нових даних моніторингу USDA. Посіви озимої пшениці залишаються у стабільному стані, а гарна погода дозволила прискорити збирання. Стан посівів ярої пшениці перевищив експертні очікування.

 

Липневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 2,57 $/т до 185,37 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 1,01 $/т до 168,19 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті.

Залишилася на рівні 192,63 $/т тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

 

На сході Росії триває посушлива погода. Алтайські аграрії проводили посівну кампанію у вкрай важких умовах, оскільки в деяких районах краю спостерігається сильна ґрунтова посуха, внаслідок якої постраждала третина посів, особливо у степовій зоні.

Коментарі відвідувачів (0):