Погода в США в наступні 7-10 днів сприятиме збиранню врожаю

2019-11-08 12:04:34
Погода в США в наступні 7-10 днів сприятиме збиранню врожаю

В наступні 7-10 днів в центральних регіонах США пануватиме суха та холодна погода з морозами до 5-10 градусів, яка прискорить збирання кукурудзи та зменшить її вологість. Це дозволить аграріям завершити збирання врожаю з мінімальними втратами.

 

На Північних та Південних рівнинах незначні опади не завадять збиранню врожаю та сприятимуть розвитку посівів озимої пшениці, хоча зниження температури уповільнить вегетацію.

 

В канадських преріях протягом 7 днів погода без опадів, але з морозами до 10-19 градусів дозволить збирати кукурудзу, проте призведе до втрати посівів сої та каноли, які залишаються незібраними.

 

В Бразилії 7-10 днів ітимуть помірні або сильні дощі, які поповнять запаси ґрунтової вологи та сприятимуть розвитку посівів сої.

 

В Аргентині на наступному тижні суха та тепла погода сприятиме сівбі та ранньому розвитку кукурудзи, хоча й посилить занепокоєння щодо посівів у західних регіонах. Проте там найближчими днями можуть пройти опади.

 

В Південній Африці зниження температури та зливи покращать умови для сівби та розвитку посівів кукурудзи.

 

Завдяки сприятливим умовам в Росії озимими культурами засіяні рекордні 18,05 млн га, що на 3,2% перевищує прогноз Мінсільгоспа, хоча експерти прогнозують, що цей показник виросте до 19 млн га. Посіви знаходяться переважно в доброму або задовільному стані, лише в Центральному окрузі через посушливі умови їх розвиток затримується.

 

В Україні через дефіцит вологи озиминою засіяно 6,8 млн га або 94% від запланованого, а відсутність опадів протягом двох наступних тижнів не дозволить покращити стан слабких рослин перед зимівлею.

Коментарі відвідувачів (0):