Погода в США ще тиждень сприятиме збиранню кукурудзи

2019-11-15 12:06:46
Погода в США ще тиждень сприятиме збиранню кукурудзи

Трейдери уважно спостерігають за погодними умовами, які впливають на збирання кукурудзи в Північній півкулі та сівбу в Південній.

 

Ринок турбують низькі темпи збирання в США, де станом на 10 листопада обмолочено лише 66% площ в порівнянні з 85% в середньому за 5 років. На тлі низького попиту та експорту холодний фронт, що накрив країну цього тижня та затримав збирання, став чинником підтримки цін.

 

На наступному тижні на Середньому Заході США, особливо південних та східних регіонах, пануватиме холодна погода без суттєвих опадів, що може пошкодити посіви озимої м’якої червоної пшениці в разі малого шару снігу. Нічні морози зменшать вологість кукурудзи, що сприятиме прискоренню збирання, особливо в штатах Північна Дакота, Мічиган та Вісконсин.

 

На Північних рівнинах США незначні опади наступного тижня стримуватимуть збирання сої та кукурудзи, а через тиждень морози зі снігом можуть пошкодити незібрані посіви.

 

На Південних рівнинах морози цього тижня могли дещо пошкодити посіви озимої пшениці, але з вихідних повітря потеплішає.

 

В Бразилії ще 7-10 днів ітимуть помірні або сильні дощі, що сприятимуть розвитку посівів сої та кукурудзи. За прогнозами, у 2020 році країна збере понад 123 млн т сої.

 

Гарна погода в Бразилії та Аргентині сприяє сівбі сої та кукурудзи. За даними агенції BAGE, кукурудзою в Аргентині засіяно 44,3% площ, що випереджає темпи минулого року.

 

В наступні 10 днів в австралійських районах, що страждають від посухи, опадів не прогнозують, що погіршує перспективи врожаю пшениці та збільшує імовірність лісових пожеж.

 

Суха та тепла погода в Україні та Росії на наступному тижні дозволить завершити збирання пізніх культур, а незначні опади покращать стан посівів озимини, які через дефіцит вологи дещо відстають у розвитку.

Коментарі відвідувачів (0):