Погода в основних країнах виробниках сприяла сільгосп роботам

2021-09-03 13:06:09
Погода в основних країнах виробниках сприяла сільгосп роботам

Минулого тижня у всіх основних країнах виробниках зерна складалися сприятливі погодні умови для дозрівання і збирання врожаю, а також старту нового посіву. Особливо порадували сприятливі опади в Південній Америці, які поліпшать стан посівів пшениці в Аргентині та Бразилії.

 

У США ураган Іда приніс руйнування в Мексиканську затоку, а також рясні опади на все східне узбережжя, але вони не викликали повеней або пошкоджень посівів.

Тривалі і рясні опади в східній частині Середнього Заходу США протягом останніх двох тижнів веде до перезволоження грунту і затримки збирання сої та кукурудзи ранніх посівів, але прогнози погоди на найближчі 7-10 днів показують теплу і суху погоду, що сприятиме нарощуванню темпів збирання.

 

Прогнозуються, що опади в західній частині США і штати південних рівнин отримають достатньо опадів, щоб поліпшити запаси вологи перед посівом озимої пшениці.

За останні пару тижнів Північні рівнини отримали рясні опади, які знижують посуху, але навряд чи поліпшать перспективи врожаю сої та кукурудзи після затяжної посухи.

 

У канадських преріях тривають рясні опади, які стримують збирання ярої пшениці і каноли, що негативно відобразиться на якості врожаю. У найближчі 7-10 днів прогнозується суха і сприятлива погода в провінції Альберта і Саскачеван, але в Манітобі опади триватимуть ще мінімум тиждень.

 

У південній частині Бразилії пройшли зливи, які дуже сприятливі для розвитку посівів озимої пшениці і поповнення запасу вологи в грунті перед посівом сої, який почнеться з середини вересня. У центральних районах Бразилії посушливі умови зберігаються, що дозволяє закінчувати збирання кукурудзи другого врожаю і фермери чекають початку сезону дощів, який зазвичай відбувається в кінці вересня, щоб почати посів сої.

 

В Аргентині за минулий тиждень пройшли розрізнені опади і підвищилася температура, що сприяє розвитку посівів пшениці. Протягом найближчих 5-7 днів прогнозується збільшення кількість опадів, а це поліпшить перспективи виробництва.

 

В Україні та Росії опади, що пройшли в серпні, були вельми сприятливі для посіву озимого ріпаку, а також наповнення соняшнику і кукурудзи. Запаси вологи в грунті достатні для старту сівби озимої пшениці, який почнеться на цьому тижні. На найближчі 7-10 днів прогнозується суха і тепла погода, яка сприятиме прискоренню збирання соняшнику і сівби озимої пшениці, а також дозріванню і підсиханню кукурудзи.

Коментарі відвідувачів (0):