Погода в Бразилії дозволить отримати гарний врожай сої в новому сезоні

2019-12-19 12:07:36
Погода в Бразилії дозволить отримати гарний врожай сої в новому сезоні

Станом на 17 грудня соєю під врожай 2019/20 МР в Бразилії засіяно 95% запланованих площ, що відповідає середньому 5-річному показнику, - повідомляє Soybean & Corn Advisor.

 

Наразі сівба триває у штаті Ріо-Гранді-ду-Сул, де соєю засіяно 90% запланованих площ в порівнянні з 91% на цю дату рік тому.

 

Погодні умови в більшості регіонів країни сприяють розвитку посівів сої. За даними Deral, в штаті Парана 63% посівів сої перейшли у стадію вегетації, при цьому в доброму стані знаходяться 83% посівів, у задовільному – 14%.

 

Сильні опади у північно-східних областях Бразилії в наступні 6-10 днів поповнять запаси грунтової вологи та покращать стан посівів.

 

Експерти Safras&Mercado прогнозують, що у 2020 році Бразилія збільшить в порівнянні з поточним роком експорт сої на 2% до 74 млн т. Покращення відносин між США та Китаєм уповільнить зростання експорту сої з Бразилії, проте зниження врожаю олійної в Аргентині дозволить отримати частку ринку в сусідній країні.

 

За оцінками експертів Департаменту агроекономіки штату Парана (Deral), в доброму стані в регіоні знаходяться 92% посівів кукурудзи першого врожаю. В штаті Ріо-Гранді-ду-Сул кукурудзою засіяно 90% запланованих площ і, за прогнозом Conab, її врожай у 2019/20 МР може збільшитись в порівнянні з минулим роком на 3,6% до 6 млн т.

 

Сівба кукурудзи сафрин’я також почнеться пізніше, ніж зазвичай, через затримку збирання сої: в штаті Мату-Гросу – не раніше середини січня, в штатах Парана та Гояс – ближче до кінця лютого.

Коментарі відвідувачів (0):