Погода в Австралії та США продовжує визначати тенденції цін на пшеницю

2021-11-26 12:02:43
Погода в Австралії та США продовжує визначати тенденції цін на пшеницю

Потужні опади у східній частині Австралії, які затримують збирання пшениці та можуть знизити рівень протеїну в зерні, призвели до різкого спекулятивного зростання світових цін на пшеницю. Прогнози сухої погоди в регіонах вирощування озимої пшениці у США посилюють занепокоєння щодо долі майбутнього врожаю. У Південній Америці погода сприяє розвитку посівів сої та кукурудзи, а також збиранню врожаю пшениці. Дощі, які прийшли до чорноморських країн, покращать зволоженість ґрунту на посівах озимої пшениці.

 

У східній частині Австралії до вихідних кількість опадів зменшиться, а з наступного тижня запанує суха погода, яка дозволить прискорити збирання врожаю.

 

На Південних рівнинах та на південному заході США посушлива погода посилює стрес на посівах озимої пшениці. На наступні 7-10 днів істотних опадів не прогнозують, проте температура перевищуватиме норму.

 

На Середньому Заході США суха погода дозволить без втрат завершити збирання сої та кукурудзи.

 

У Чорноморському регіоні цього тижня пройшли незначні опади у вигляді дощу та снігу, проте вони були недостатніми для покращення зволоженості ґрунту на посівах озимини. Протягом наступних 7-10 днів там очікуються потужніші опади, які покращать стан посівів, чому сприятиме підвищення температури до 8-12 оС.

 

В Бразилії погода сприяє розвитку посівів сої та кукурудзи, особливо у центральних регіонах, де тривають рясні дощі. В південній частині країни кількість опадів менша, що дозволяє продовжити збирання пшениці.

 

В Аргентині також пройшли незначні опади, які посиляться наступного тижня, що зменшить посушливі явища на посівах сої та кукурудзи.

Коментарі відвідувачів (0):