Погода може змінити показники нового врожаю

2019-07-15 12:03:34
Погода може змінити показники нового врожаю

Після опадів, що тривали з травня по червень, в «кукурудзяному» поясі США наступними 7-10 днями встановиться суха та спекотна погода, яка негативно вплине на посіви сої та кукурудзи.

 

В дельті Міссісіпі потужні зливи та вітер, принесені тропічним штормом Баррі, завдають збитків майну та врожаю. Перевезення барж до портів зупинено, є перебої у видобутку нафти в Мексиканській протоці.

 

На Південних Рівнинах тепла та суха погода цього тижня прискорить збирання пшениці.

 

В преріях Канади невисокі температури повітря на тлі періодичних опадів сприятимуть розвитку рослин.

 

В Європі більшість посівів протягом наступних 10 днів страждатимуть від посухи, особливо у Франції.

 

Прохолодна погода з помірними опадами, що панує в чорноморському регіоні України та Росії, сприяє розвитку пізніх зернових, проте перешкоджає збиранню ріпаку та може знизити якість озимої пшениці.

 

Синоптики прогнозують, що 16-17 липня південний циклон принесе в Україну потужні опади, які уповільнять збирання зерна та погіршать його якість.

 

Наразі в Україні озимий ріпак обмолочений на 59% площ, а озима пшениця - на 45% площ. До збирання приступили центральні та західні регіони, де до четверга погодні умови залишатимуться несприятливими для збирання, а потім спекотна та суха погода може знизити врожайність ріпаку через «вистрілювання» стручків.

Коментарі відвідувачів (0):