Після спекулятивного стрибка ціни на пшеницю продовжують зниження

2019-12-05 12:08:25
Після спекулятивного стрибка ціни на пшеницю продовжують зниження

Після п’ятничного спекулятивного стрибка цін на пшеницю, з початку тижня вони відновили падіння під тиском фундаментальних чинників та низького попиту. Вчорашнє коригування також не змогло компенсувати загальне тижневе падіння.

 

В середу ціни зростали на чутках про можливе підписання першої частини торговельної угоди між США та Китаєм до 15 грудня, тобто до запровадження нових тарифів.

 

Котирування російської пшениці після перемоги на єгипетському тендері продовжили зростати, хоча це й знижує її конкурентоспроможність.

 

Єгипетський тендер показав премію на пшеницю в розмірі 6 €/т на FOB Польща та 8 €/т на FOB Німеччина в порівнянні з березневими ф’ючерсами на біржі в Парижі.

 

Тайландська Betagro придбала на тендері 60 тис т пшениці імовірно європейського походження у компанії Олама за ціною 236,5 $/т CFR.

 

На відміну від Чикаго паризька біржа вчора продовжила зниження на побоюваннях, що на тендері в Алжирі переможе аргентинська, а не французька пшениця. Котирування не підтримала навіть активізація експорту до Китаю та гарний попит на фізичному ринку.

 

  • Березневі ф’ючерси на пшеницю на MATIF впали на 0,25 €/т до 184 €/т або 203,94 $/т.

 

Ринок американської пшениці після дводенного падіння знову розвернувся догори, проте його зростання обмежило послаблення сусіднього ринку кукурудзи.

 

Експерти підвищили очікування тижневих експортних продажів пшениці з США до 300-700 тис т в надії на активізацію експорту.

 

Березневі пшеничні ф’ючерси в США виросли:

  • на 0,83 $/т до 193,82 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 1,38 $/т до 161,85 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 0,55 $/т до 189,23 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

Коментарі відвідувачів (0):