Після оновлення річного мінімуму ціни на пшеницю почали зростати

2020-08-12 12:18:07
Після оновлення річного мінімуму ціни на пшеницю почали зростати

Після тривалого спекулятивного падіння цін на пшеницю, насамперед американську, до майже річного мінімуму, вчора котирування розвернулися догори на даних про погіршення стану посівів та затримку збирання ярої пшениці в США через опади.

 

За даними МСГ США, кількість посівів ярої пшениці у доброму або відмінному стані у США за тиждень зменшилася на 4% до 69%, що відповідає минулорічному рівню, хоча трейдери очікували, що цей показник складе 73%.

 

Яра пшениця зібрана на 15% площ у порівнянні з 6% минулого року та 25% в середньому за 5 років на цю дату. Озима пшениця зібрана на 90% площ  у порівнянні з 87% минулого року та 93% в середньому за 5 років.

 

В Чикаго вересневі ф’ючерси м’якої пшениці виросли, оскільки інвестори після 3-денного падіння почали проводити спекулятивні купівлі.

 

Вересневі пшеничні ф’ючерси в США виросли:

  • на 1,47 $/т до 181,88 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 1,01 $/т до 153,13 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 0,73 $/т до 181,05 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Закупівля єгипетським GASC лише 120 тис т пшениці за ціною на 7,3 $/т нижчою, ніж на попередніх торгах, тисне на ціни російської пшениці та європейської, яка не може конкурувати з чорноморським зерном.

 

Проте ціни на французьку пшениці виросли завдяки спекулятивним чинникам, оскільки напередодні виходу звіту USDA трейдери відкривають нові позиції.

 

  • Вересневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF у п’ятницю виросли на 0,75 €/т до 177,75 €/т або 208,41 $/т.

 

Сьогодні ринки залишатимуться під тиском зниження цін на чорноморську пшеницю та очікуваного від нового звіту USDA збільшення прогнозу виробництва в Канаді та Росії, яке компенсує зменшення врожаю в США та ЄС.

Коментарі відвідувачів (0):