Падіння цін на американську пшеницю тягне за собою сусідні ринки

2020-08-05 13:00:44
Падіння цін на американську пшеницю тягне за собою сусідні ринки

Якщо у понеділок біржові ціни на пшеницю опускалися під тиском збільшення прогнозів виробництв в Росії, то у вівторок головним чинником падіння стало зниження цін на сусідніх ринках сої та кукурудзи. Внаслідок покращення стану посівів сої та пшениці на тлі підвищення прогнозів виробництва сої та кукурудзи ціни знизилися на 2-2,8%.

 

Пшеничні біржі в США у вівторок падали через погіршення експортних перспектив американського зерна внаслідок збільшення врожаю в Росії. Завдяки сприятливій погоді яра пшениця обмолочена на 5% площ у порівнянні з 2% на цю ж дату в минулому році та 10% в середньому за 5 років.

 

Вересневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 4,68 $/т до місячного мінімуму 186,75 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 3,12 $/т до 155,15 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 1,74 $/т до 184,36 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Перспектива значного врожаю пшениці в Росії продовжує тиснути на європейські ціни. І навіть стримування продажів французькими виробниками не може підтримати котирування.

 

  • Вересневі ф’ючерси борошномельної пшениці на MATIF впали на 0,5 €/т до місячного мінімуму 179,75 €/т або 212,28 $/т.

 

На тлі зниження цін на пшеницю єгипетський GASC сьогодні проведе тендер по закупівлі м’якої продовольчої пшениці з поставкою у вересні, який стане додатковим індикатором цін на чорноморську пшеницю.

 

  • Вересневі ф’ючерси на чорноморську пшеницю в Чикаго вчора впали на 1,4% до 207 $/т, грудневі – на 1,3% до 212,75 $/т.

 

В Україні закупівельні ціни на пшеницю опускаються по мірі виконання трейдерами контрактів та збільшення пропозицій. Внаслідок відсутності пропозицій кукурудзи старого врожаю та можливого зниження нового врожаю через тривалу спеку виробники комбікормів активізувалися та підняли ціни на фуражну пшеницю до 5950-6050 грн/т з доставкою на завод, тоді як експортери в порту пропонують 6300-6350 грн/т.  

 

В Австралії по всій Західній Австралії пройшли дощі, які триватимуть ще 1-2 тижні, що покращить перспективи врожаю пшениці. Наявність опадів в наступні 4-6 тижнів стануть критично важливим чинником для формування рясного врожаю, який цьогоріч отримують зібрати в країні.

Коментарі відвідувачів (0):