Опади в основних країнах-експортерах обвалили ціни на пшеницю старого врожаю

2020-04-27 12:30:18
Опади в основних країнах-експортерах обвалили ціни на пшеницю старого врожаю

На пшеничних ринках продовжують формуватися ціни на пшеницю нового врожаю. Поки вони залишаються на високому рівні через можливі проблеми з врожаєм через дефіцит опадів.

 

Дощі, які вже пройшли та ще 5-7 днів триватимуть в основних регіонах вирощування пшениці в США, Європі, Австралії та причорноморських країнах, зменшили спекулятивний попит на пшеницю нового врожаю та розвернули ринок донизу.

 

  • Травневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 1,5 €/т до 197,75 €/т або 213,52 $/т, а вересневі - на 1,25 €/т до 190 €/т або 205,77 $/т.

 

На фізичному ринку французької пшениці ціни знизилися одразу на 5 €/т, що перевищує біржове падіння, оскільки покупці вважають котирування невиправдано високими, навіть попри дані МСГ Росії про вичерпану станом на 26 квітня квоту на 7 млн т на експорт зерна з Росії до країн, що не входять до складу ЄАЕС, що призведе до зупинку експорту до 1 липня.

 

Травневі ф’ючерси на м’яку пшеницю в Чикаго у п’ятницю обвалилися, оскільки інвестори закривали позиції з огляду на кризовий стан світової економіки в умовах пандемії короновірусу.

 

На Південних Рівнинах США помірні опади та тепле повітря сприяють розвитку посівів озимини, а на Північних Рівнинах та районі Дельти подібна погода сприяє сівбі ярої пшениці та отриманню гарних сходів.

 

Травневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 7,44 $/т до 193,54 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 3,95 $/т до 174,44 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,39 $/т до 183,35 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Погодні умови в основних країнах – виробниках найближчим часом визначатимуть тенденції цін на пшеницю.

 

У Західній та Південній Австралії, які є основними регіонами виробництва та експорту пшениці, досі спостерігається дефіцит вологи, тоді як у Східних регіонах, де вирощують переважно озиму пшеницю, рівень зволоженості у квітні став найкращим за декілька сезонів.

Коментарі відвідувачів (0):