Огляд зернових ринків

2015-12-09 15:19:23
Огляд зернових ринків

Нездатність видобувачів нафти досягнути консенсусу щодо зменшення обсягів виробництва призвела до чергового падіння цін. Наразі вони знаходяться на найнижчому з 2009 року рівні. Це падіння вплинуло на олійну промисловість, в тому числі на соєву та соняшникову олію в Європі та малазійську пальмову олію в Куала-Лумпур.

 

Котирування борошномельної пшениці по грудневим угодам на паризькій MATIF зменшилися на 3,00 євро/тону до 168,75 євро/тону або 183,53 $/тону.

 

Після динамічного зростання євро відносно американської валюти, що відбувалося на минулому тижні, його курс дещо стабілізувався.

 

Трейдери очікують на вихід щомісячних звітів від департаменту сільського господарства США, що має бути оприлюднений завтра, та агентства FranceAgrimer. Передбачається, що прогнози будуть носити «ведмежий» характер за рахунок збільшення світових кінцевих залишків зерна.

 

На вітчизняному ринку вартість зернових культур на поточному тижні невпинно зменшується. Головним чинником, що формує ціни, є укріплення гривні відносно американського долара та євро. Невизначеність подальшого тренду призвела до заморожування цін на продовольчу та фуражну пшеницю. До того ж, значно впала ціна соняшника.

Коментарі відвідувачів (0):