Низький експорт та погода тиснуть на ціни на пшеницю

2018-11-12 12:06:12
Низький експорт та погода тиснуть на ціни на пшеницю

У п’ятницю торги на пшеничних біржах проходили під впливом нового звіту USDA та даних по експорту, а також інформації про опади в регіонах вирощування озимої пшениці в США та Європі.

 

Слідом за американськими майданчиками впали котирування на паризькій біржі. Тиск низького експортного попиту не змогло компенсувати навіть зниження курсу євро до 1,131 $/€.

 

  • Грудневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю впали на паризькій біржі на 0,5 €/т до 199,5 €/т або 226,18 $/т.

 

П’ятниця стала третім поспіль днем падіння ринку американської пшениці. Попри стрибок експортних продажів пшениці з США, обсяг експортних відвантажень за тиждень скоротився на 21% до 328,4 тис т. Загальний експорт пшениці з початку сезону склав 13,8 млн т, що на 15,5% поступається рівню минулого року.

 

Сніг, що вкрив посіви озимої пшениці в Канзасі, збільшить запаси вологи та захистить рослини від морозів.

 

Грудневі пшеничні ф’ючерси на біржах США знизилися:

  • на 2,11 $/т до 184,45 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 3,58 $/т до 179,12 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,48 $/т до 210,63 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Експорт російської пшениці залишається доволі активним та, на думку експертів, наприкінці грудня може сягнути 25 млн т. Зниження запасів пшениці в центральному регіоні на тлі високої вартості доставки зерна до портів з Сибіру та східних регіонів може уповільнити темпи експорту взимку. В цей період американські та європейські трейдери сподіваються збільшити продажі пшениці, враховуючи скорочення виробництва в Австралії та Аргентині.  

Коментарі відвідувачів (0):