Напередодні Дня Подяки у США обвалилися ціни на пшеницю

2020-11-26 12:34:59
Напередодні Дня Подяки у США обвалилися ціни на пшеницю

Вчора ринок озимої пшениці у США обвалився до двотижневого мінімуму, оскільки після триденного зростання інвестори напередодні Дня Подяки фіксували прибутки та проводили спекулятивні купівлі. У четвер біржі не працюватимуть, а у п’ятницю сесії будуть скорочені. До того ж, у п’ятницю вийде звіт по експортних продажах, які прогнозуються на дуже низькому рівні.

 

Ринок не підтримала навіть закупівля таїландською компанією TFMA 61 тис т фуражної американської пшениці з відвантаженням у січні за ціною 282,5$/т CFR та тайванською компанією FMA 82,2 тис т продовольчої пшениці з США з поставкою у січні-лютому за ціною 284,3 - 317 $/т CFR.

 

Грудневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 8,45 $/т до 216,14 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 6,34 $/т до 199,79 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,
  • на 2,66 $/т до 199,70 $/т на тверду яру HRS-пшеницю в Міннеаполісі.

 

Падіння цін в Чикаго вплинуло й на паризьку біржу, хоча і в меншій мірі. До того ж, на європейський ринок тисне зміцнення євро та зниження експортних цін на російську пшеницю.

 

  • Грудневі ф’ючерси на борошномельну пшеницю на MATIF впали на 1,75 €/т до 211 €/т або 251,62 $/т.

 

Сьогодні єгипетський GASC проведе черговий тендер по закупівлі пшениці, який продемонструє можливість зниження цін на чорноморську пшеницю. На думку голови правління Союзу експортерів зерна Росії Едуарда Зернина, посилення конкуренції з боку Австралії та Аргентини, яке вже відчувається на ринках Азії, незабаром може поширитись на Близькій Схід, де знаходяться найбільші покупці російського зерна. Останнім часом це стало головною причиною зниження цін на російську пшеницю.

 

Ціни попиту на російську пшеницю залишаються на рівні 250 $/т FOB, хоча ціни пропозицій дещо знизились.

Коментарі відвідувачів (0):