Найкраща сільськогосподарська техніка на найвигідніших умовах від "Бізон-Тех"

2018-12-04 14:09:08
Найкраща сільськогосподарська техніка на найвигідніших умовах від "Бізон-Тех"

Агрохолдинг BKW Group є одним з лідерів ринку і пишається тим, що може повноцінно забезпечити аграріїв необхідними сільськогосподарськими ресурсами, виробленими власноруч, та найкращими в світі постачальниками – нашими партнерами.

 

З травня 2018 року компанія «Бізон-Тех», що входить до складу холдингу і постачає насіння, добрива та засоби захисту рослин, відкрила новий напрям діяльності  - продаж та сервісне обслуговування сільськогосподарської техніки.

 

Відтепер «Бізон-тех» є офіційним дистриб'ютором бренду Massey Ferguson в Західному регіоні і виходить на новий рівень потужності. Завдяки розширенню сфери діяльності холдинг на крок наблизився до своєї основної меті – стати не тільки лідируючим, але й універсальним постачальником матеріально-технічних засобів і сервісів для аграріїв. Завдяки цьому, кожне сільськогосподарське підприємство може замовити і отримати все необхідне для ведення господарства у одному місці.

Переваги співробітництва

Придбати в компанії «Бізон-тех» нову техніку та необхідні запасні частини до транспортних засобів Massey Ferguson можна вже у поточному сезоні. Співробітництво з підприємством забезпечує цілий ряд переваг:

  • Власний сервісний центр та склад запасних частин, що дозволяють швидко та якісно виконувати поточний ремонт та сервісне обслуговування техніки, щоб уникнути простою в роботах.

  • Команда спеціалістів з 12-річним досвідом роботи, що пройшла профільне навчання в американському сервісному центрі з обслуговування техніки бренду Massey Ferguson у штаті Джорджія.

  • Підбір найкращої техніки відповідно до специфіки і потреб вашого підприємства.

  • Вигідні умови придбання техніки, можливість фінансування від банків партнерів, консультаційний та технічний супровід на всіх етапах співпраці.

  • Своєчасне висококласне обслуговування.

Кілька слів про техніку

Massey Ferguson — один з найбільших в світі виробників сільськогосподарської техніки, що входить до складу корпорації AGCO. На сьогоднішній день продукція бренду лишається найпопулярнішою в світі, адже налічує понад 5,2 млн тракторів, що продуктивно функціонують по всій планеті.

 

Професійним фермерам та керівникам аграрних підприємств варто обрати співробітництво з компанією «Бізон-тех» і брендом Massey Ferguson, щоб отримати у розпорядження найтехнологічнішу, найпродуктивнішу і найнадійнішу техніку.

 

В асортименті представлені трактори серій:

MF 6700 – досконала конструкція, неперевершена міцність, універсальність, потужність і висока продуктивність.

MF 7600 – поєднання надійності і продуктивності з низьким рівнем споживання палива та експлуатаційних витрат.

MF 7700 – техніка зі стильним дизайном і особливим комфортом, в якій використані новітні технології, що дозволять підвищити прибутковість фермерського бізнесу.

MF 8700 – технічні чемпіони польових робіт з рекордним ККД.

 

Придбана у нас техніка працюватиме усюди та завжди, адже ми піклуємось про свою репутацію. У компанії "Бізон-тех" є 25 регіональних підрозділів в Україні.

 

Офіційний сайт https://bizontech.ua

Коментарі відвідувачів (0):