Мінсільгосп Єгипту дозволив вміст ріжків в пшениці до 0,05 %

2016-02-18 14:31:14
Мінсільгосп Єгипту дозволив вміст ріжків в пшениці до 0,05 %

Міністерство сільського господарства Єгипту надіслало до офісів світових зернотрейдерів листи, якими надається дозвіл на вміст в імпортованій пшениці ріжків на рівні 0,05 %. Такий документ був розповсюджений єгипетським державним оператором GASC в середу 17 лютого.

 

В міністерстві вважають, що офіційний письмовий дозвіл збільшить кількість пропозицій зерна на міжнародних тендерах, які проводить Єгипет. Після останніх суперечок стосовно допустимого рівня вмісту ріжків чисельність заявок на участь в тендері різко впала. Раніше GASC був змушений відмінити два тендери по закупівлі пшениці, а ще на одному зміг придбати лише 60 тис. тон пшениці румунського походження, до вартості якої додалися істотні премії до ризиків.

 

В свою чергу представники компаній – зернотрейдерів очікують подібного рішення і з боку Сільськогосподарської карантинної служби Єгипту. Тому що, якщо вона має своє трактування даного питання, то навіть додаткові премії в 7-8 $/тону не допоможуть в разі відхилення партії зерна, яке постачається.