Мінфін запропонував аграріям компроміс з питання ПДВ

2016-02-01 12:40:54
Мінфін запропонував аграріям компроміс з питання ПДВ

Міністр фінансів України Наталія Яресько розповіла про те, що її відомство запропонувало аграріям змінити умови оподаткування сільгосппідприємств ПДВ.

 

За її словами, відміна спеціального режиму оподаткування не була ініціативою міністерства фінансів. Це було зобов’язання країни перед міжнародними кредиторами, яке вітчизняний уряд взяв на себе в березні 2015 році для того, щоб отримати черговий транш кредиту від Міжнародного валютного фонду.
Це питання в той момент було обговорено із усіма фракціями парламентської коаліції. Вони погодилися на те, щоб запровадити зміни в оподаткуванні з 1 січня 2016 року.

 

Завдяки переговорам Кабміну та Президента України з керівництвом МВФ було досягнуто згоди ще на рік продовжити дію перехідного періоду для аграріїв. Проте самі парламентарі ускладнили процедуру, коли запропонували три різні варіанти відшкодування податку. Тому сьогодні міністр запропонувала повернутися до першочергового варіанту розподілу ПДВ для  виробників : 75% до бюджету та 25 % на спец.рахунок.

Коментарі відвідувачів (0):