Мінагропрод України планує відмінити мораторій на продаж землі в Україні

2015-04-30 17:17:08
Мінагропрод України планує відмінити мораторій на продаж землі в Україні

За повідомленням агентства новин УНІАН, в ході проведення Міжнародної конференції на підтримку України, яка відбулася 28 квітня в Києві в НСК «Олімпійський», у рамках звіту представників уряду виступив міністр аграрної політики Олексій Павленко. Він повідомив, що Міністерство аграрної політики та продовольства України веде роботу, щодо спрощення процесу відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.
  Міністр розповів, що наразі проводяться громадські слухання та обговорення питання мораторію.
  «У співпраці із Всесвітнім банком міністерство аграрної політики розробляє земельний кадастр сільськогосподарських земель України, що вже майже на половину готовий», - розказав О. Павленко, та висловив власну думку щодо того, що «земля має стати товаром, і наше міністерство готується до відкриття ринку землі».
Мінагропрод також має наміри впродовж 3-4 місяців поточного року відмінити біля 100 різних дозвільних документів, що стосуються аграрного виробництва.
Нагадаємо, що мораторій на продаж сільськогосподарських земель, який був прийнятий в 2002 році згідно Земельному кодексу України, буде дійсним до початку 2016 року.

Коментарі відвідувачів (0):