Кукурудза та соєвий шрот на біржах подорожчали, пшениця та соя дещо здешевіли

2015-07-17 15:19:56
Кукурудза та соєвий шрот на біржах подорожчали, пшениця та соя дещо здешевіли

Ринок сої в США переживає деяке падіння. На Середньому Заході країни очікується суха та спекотна погода, і на фоні цього прогнозу котирування соєвих бобів впали на 0,81% в середу. Падіння зумовлене також висновком аналітиків про невисокий рівень експорту бобів минулорічного врожаю. Все це частково компенсується збільшенням обсягів переробки сої в США в порівнянні з минулим місяцем, але ріст не такий значний, щоб кардинально змінити ситуацію.

 Запилення американської кукурудзи за останніми даними пройшло на 27% посівів, що суттєво нижче минулорічного графіку (34%). Спека та посуха, що насувається, викликала деяку тривогу в біржових аналітиків щодо перспективи врожаю цієї культури. Це призвело до росту ціни на зерно кукурудзи на 0,28%. На ріст мали певний вплив і повідомлення про те, що виробництво етилового спирту на американських заводах за добу становить 987 тис. барелів, що на 2% більше, ніж у попередньому періоді. Також, за даними ЕІА, запаси етанолу збільшились на 1,6%.

 На ринку пшениці за вплив на ціну змагались сприятлива погода для жнив та деяке зміцнення долара. В результаті вересневий ф’ючерс в Канзас-Сіті на пшеницю HRW продавали на 0,39% дешевше, аналогічно в Чикаго на пшеницю SRW – на 0,77% дешевше.

 Соєвий шрот, в свою чергу, був на підйомі. За серпневий ф’ючерс довелось платити на 1,4% більше, ніж на попередніх торгах.

 Котирування на Чикагській торговій біржі (СВОТ) і у Канзас-Сіті (КСВОТ) станом на ранок 15 липня склали:

 · Вересневий ф’ючерс на кукурудзу (СВОТ) - $169,06 (+$0,48) за метричну тонну.

 · Вересневий ф’ючерс на м’яку пшеницю SRW (СВОТ) – $208,19 (-$1,61) за метричну тонну.

 · Вересневий ф’ючерс на тверду пшеницю HRW (НСВОТ) - $205,39 (-$0,81) за метричну тонну.

 · Серпневий ф’ючерс на сою (СВОТ) – $376,62 (-$3,08) за метричну тонну.

 Серпневий ф’ючерс на соєвий шрот (СВОТ) – $399,26 (+$5,51) за метричну тонну.

Коментарі відвідувачів (0):