Котирування на сою зміцнилися на тлі продовження закупівель з боку Китаю

2020-07-23 13:17:25
Котирування на сою зміцнилися на тлі продовження закупівель з боку Китаю

Ф'ючерси на сою на біржі в США вчора показали невелике зростання незважаючи на триваючі погіршення політичних відносин між США і Китаєм, на тлі триваючих закупівлях великих обсягів американської сої з боку державних китайських компаній.

 

Вчора США закрило консульство Китаю в Х'юстоні, а у відповідь Китай закрив консульство США в Ухані, що збільшує напруженість у відносинах між країнами і може привести до зниження закупівель аграрної продукції з США.

 

Трейдери продовжують фіксувати зростання експортних продажів сої в Китай і на цьому тижні відзвітували про продаж 453 тис. т в тому числі 387 тис. т нового врожаю. Сьогодні Міністерство сільського господарства США опублікує дані з експортних продажів за тиждень, в яких трейдери сподіваються побачити продажі сої на рівні 300-700 тис. т старого врожаю і 1-2 млн т нового врожаю сої за тиждень.

Зростання напруги між країнами веде до того, що покупці з Китаю більш активно закуповують американську сою для поставки у вересні-грудні, поки не з'явитися бразильська соя нового врожаю.

 

Вересневі ф'ючерси на сою на біржі в США вчора виросли 1,1$ / т до 328,46 $/т, а листопадові на 0,92 $/т до 328,82 $/т

 

Зниження запасів сої в Бразилії збільшило ціни на бразильську сою до 380-385 $/т FOB, при тому що американська соя пропонується за цінами близько 365-375 $/т FOB

 

Згідно з даними департаменту зовнішньої торгівлі Бразилії в період з 1 по 19 липня з країни на зовнішні ринки було відвантажено 6,18 млн т соєвих бобів в порівнянні з 9,36 млн т експортованими за аналогічний період місяцем раніше (-34% за місяць).

В цілому за підсумками липня експорт бразильської сої прогнозується на рівні 8,5 млн т, що на 7% перевищить показник відповідного місяця в 2019 р. на тлі високого попиту Китаю.

Коментарі відвідувачів (0):