Китайські експерти переконані, що ціни на кукурудзу визначатиме ринок

2016-03-29 13:58:46
Китайські експерти переконані, що ціни на кукурудзу визначатиме ринок

Другим найбільшим виробником кукурудзи у світі являється Китай. Країна планує перехід на ринкове ціноутворення на кукурудзу.

 

Якщо раніше уряд Китаю скуповував кукурудзу у фермерів по завищених цінах, щоб підтримати вітчизняного виробника, то тепер планують відмовитися від цієї практики. Причини втому, що це негативно відбилося на комбікормовій галузі. Також у держфонді накопичилася така кількість кукурудзи, що її вистачило б більше, ніж на рік.

 

На минулому тижні телебачення Внутрішньої Монголії повідомило, що китайський уряд відмовився від закупівлі кукурудзи у фермерів, а переходить на пряме субсидіювання. Це відбудеться з осені поточного року, хоча офіційних заяв по даному питанню поки що не було. Державна комісія планування та розвитку поки що коментарів не надала. Тому дана інформація поки що є неофіційною.

 

  • Але це позначилося на ринку. Ринок кукурудзи відреагував зниженням ціни. 28 березня вартість січневого кукурудзяного контракту на Товарній біржі Даляня знизилася на 3,2% і є найнижчою в останньому місяці.

Коментарі відвідувачів (0):