Китай та Україна домовилися визнавати сертифікати екологічної продукції

2015-10-19 13:46:29
Китай та Україна домовилися визнавати сертифікати екологічної продукції

Відтепер вітчизняним виробникам екологічної продукції набагато легше буде вести комерційну діяльність на китайському ринку подібних товарів. Це стало можливим завдяки підписанню в п’ятницю 16 жовтня угоди про взаємне визнання Україною та КНР екологічних сертифікатів.

 

 На прес-конференції, що відбулася після підписання документа, представники Українського та Китайського екологічних центрів сертифікації розповіли про переваги для виробників та майбутні перспективи збуту, пов”язані з підписанням угоди.

 

 Представники китайського центру розвитку довкілля, які брали участь у прес-конференції, висловили думку, що Україна є доволі перспективним постачальником екологічних товарів до КНР.

 

 Згідно підписаного документу сторони домовилися визнавати екологічну якість, визначену відповідно до вимог:

 

  • міжнародної організації стандартів ISO-14024,
  • світової організації торгівлі WTO,
  • всесвітньої мережі екологічного маркування GEN.

 

Нагадаємо, що 16.10.2015 р. очільник українського центру екологічного маркування та сертифікації С. Берзіна та генеральний директор Центру розвитку довкілля при Департаменті екології та природних ресурсів Китайської Народної Республіки С. Тієдонг підписали угоду про визнання обома країнами екологічних сертифікатів на продукцію.

Коментарі відвідувачів (0):