Керівництво шести підприємств агропромислового сектору завдало державі збитків на 9 мільярдів доларів

2015-04-07 19:00:55
Керівництво шести підприємств агропромислового сектору завдало державі збитків на 9 мільярдів доларів

В результаті діяльності попереднього керівництва шести державних компаній, котрі працюють в агропромисловому секторі, держава зазнала збитків на дев’ять мільярдів гривень в минулому році.

Перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Ярослав Краснопольський назвав серед інших в цьому списку ДП «Укрспирт», ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України та ПАТ «Аграрний фонд».

Як повідомив високопоставлений чиновник, результати аналізу зібраної за минулий рік інформації стали підставою для подання відповідного клопотання в Генеральну прокуратуру та в Міністерство внутрішніх справ України.

 На думку Ярослава Краснопольського, діяльність попереднього керівництва компаній, котрі управляли надзвичайно важливими стратегічними ресурсами країни, завдала збитків на вражаючу суму, котра, за попередніми підрахунками, не є меншою за дев’ять мільярдів гривень.
Замміністра назвав діяльність усунутих з посад керівників «Укрспирту», Аграрного фонду, «Державної продовольчо-зернової корпорації» обкраданням держави.

Коментарі відвідувачів (0):