Кабмін узгодив збільшення тарифів на перевезення вантажів залізницею

2016-03-03 12:31:23
Кабмін узгодив збільшення тарифів на перевезення вантажів залізницею

Кабмін схвалив запропонований вітчизняним міністерством інфраструктури для розгляду план фінансового розвитку ПАТ «Укрзалізниця». Він розроблений з урахуванням запланованого з 01.03.2016 р. збільшення тарифів на здійснення перевезень вантажів залізничним транспортом на 15 %.

 

Схваленням фінансового плану уряд надав згоду на перегляд тарифів в бік збільшення. Проте вони не виростуть одномоментно, тому що дане питання має пройти ще ряд узгоджень з відповідними органами.

 

В.о. голови «Укрзалізниці» О. Завгородний в ході проведення урядового засідання наголосив, що заплановане збільшення тарифів поки що не стосуватиметься перевезень вугілля та деяких вантажів, що мають невисоку маржу.

 

В свою чергу голова Державної регуляторної служби К. Ляпіна повідомила, що після проведення консультацій з представниками бізнесу служба погодиться затверджувати підвищення тарифів на залізничні перевезення вантажів в середньому на 10 % в рік.

 

В підсумку Кабмін вирішив узгодити фінплан «Укрзалізниці» з урахуванням підвищення тарифів на здійснення вантажних перевезень в середньому на 10 % в рік та доручив доопрацювати та узгодити документ з усіма зацікавленими службами.