Кабмін обмежив пересування автомобільними шляхам вантажівок з масою понад 40 тон

2015-11-02 15:18:35
Кабмін обмежив пересування автомобільними шляхам вантажівок з масою понад 40 тон

На офіційному сайті уряду оприлюднено постанову № 869 від 21 жовтня 2015 р, якою забороняється перевезення по автомобільним шляхам вантажів масою понад 40 тон, що можуть бути розділені.

 

 Згідно вказаної постанови рух по автомобільним шляхам загального користування заборонений для вантажного транспорту, що має вагу більшу за 40 тон або навантаження на вісь понад 11 тон (що для контейнеровозів становитиме понад 46 тон загальної ваги), якщо вантажі, які транспортуються, можуть бути розділені на частини. До того ж, на автомобільних шляхах місцевого значення обмежується пересування вантажних автомобілів із фактичною масою понад 24 тони або навантаженням на вісь понад 7 тон.

 

 Прес-служба Кабінету Міністрів повідомляє, що найближчим часом обласні служби автомобільних шляхів та Укравтодор на власних офіційних веб-ресурсах оприлюднять інформацію щодо нових обмежень. Крім того, на шляхах будуть встановлені відповідні знаки для водіїв.

 

 Директор управління стратегічного розвитку автошляхів та автотранспорту Р. Хміль повідомив, що для посилення контролю за пересуванням вантажівок наразі будується мережа із 200 пунктів автоматичного контролю ваги автомобілів, які будуть визначати масу транспортного засобу, не зупиняючи його. Додатково закуповуються 100 мобільних комплексів, які починаючи з 2016 року почнуть використовувати співробітники нової транспортної інспекції «УкртрансБезпека» для визначення та фіксації ваги автомобіля в ході транспортування вантажів. Планується також посилити штрафні санкції за порушення нових вимог щодо ваги вантажного транспорту.

Коментарі відвідувачів (0):