Фермери США шукають спосіб зменшити втрати від падіння цін на кукурудзу

2015-02-25 16:01:27
Фермери США шукають спосіб зменшити втрати від падіння цін на кукурудзу

Фермери США планують переключитись на виробництво соєвих бобів. В такий спосіб вони шукають спосіб зменшити втрати від падіння цін на кукурудзу внаслідок великого тогорічного врожаю. Вони вважають, що подібна заміна сільськогосподарської культури допоможе їм перекрити завдані збитки, повідомляє Bloomberg.

Згідно статичних даних, вперше з 1970-х років, площі посіву кукурудзи можуть скоротитись третій рік поспіль, а в той же час, посіви соєвих бобів можуть значно зрости. Згідно з проведеним опитуванням фермерів площі посівів під сою в 2015 році можуть збільшитись на 2,8% та скласти майже 86 млн акрів.

Міністерство сільського господарства США (USDA), опираючись на проведені дослідження, прогнозує скорочення площі посівів кукурудзи на 1,7% що складає 89 млн акрів. Ці дані будуть опубліковані в рамках першого прогнозу щодо розмірів посівних площ і врожаю зернових в США в 2015 році. Цей прогноз Міністерства сільського господарства США буде опубліковано поточного тижня в рамках щорічного форуму.