FAO підвищує прогнози світового виробництва пшениці на 2015 рік

2015-04-03 17:22:03
FAO підвищує прогнози світового виробництва пшениці на 2015 рік

Світове виробництво пшениці в 2015 році, згідно з прогнозами FAO, буде складати 722 млн. тон. Це практично на один відсоток нижче, ніж поточні показники врожаю зернових за 2014 р, проте на 2 млн. тон перевищує попередні прогнози. Другого квітня про це зазначила прес-служба організації.
Говориться, що значний відсоток зменшення відбудеться за рахунок скорочення площ під посів у країнах ЄС.
Що стосується кормової пшениці, то за першими показниками посівної в південній частині світу, з початковими термінами врожаю, показують на значне його зниження у 2015 р, якщо порівнювати із набагато вищими показниками того року. Хоча, в Південній Африці, наприклад, прогнозується значне зменшення врожаю кукурудзи (більш ніж на 30 відсотків). Це обумовлено значною нестачею опадів на початку 2015 року.
Щодо перспектив врожаю рису, на весь 2015 рік, то вони вважаються сприятливими відносно країн південної частини світу. Також прогнозується значне зростання врожаю в таких країнах, як Шрі-Ланка, Індонезія, Азія, Парагвай та ін. Австралія ж, стосовно прогнозів, покаже значне зменшення рисового врожаю (майже 18 відсотків).
Також варто зазначити, що показники врожаю зернових за 2014 рік були значно підвищені аналітиками FAO  (2,544 млрд. тон). Це сталося,  насамперед, завдяки більшому, ніж очікувалося, врожаю кукурудзи в ЄС.

Коментарі відвідувачів (0):