Європейський ринок зерна

2015-11-17 16:28:32
Європейський ринок зерна

Тиждень на європейських зернових біржах почався з «ведмежого» тиску важких фундаментальних факторів. Американський USDA та французьке FranceAgrimer оприлюднили інформацію, що штовхнула котирування донизу. В той же час зникають допоміжні елементи, що здійснювали підтримку ринку.

 

 В короткостроковій перспективі французькі порти залишаться переповненими зерном. Вчора елеватор Socomac (Руан) повідомив про конвенцію на поставки м’якої пшениці. На минулому тижні з аналогічною проблемою довелось стикнутися портам Nord-Cereales (Дюнкерке) та Senalia (Руан).

 

 В той же час євро продовжує падати по відношенню до американської валюти та наразі його курс досяг найнижчого співвідношення за останні шість місяців - 1,066. Це трохи підвищило конкурентоспроможність французької пшениці на світовому ринку, та тепер вона може сперечатися пшеницею російського виробництва, вартість якої становить приблизно 200$/тону на умовах FOB.

 

 Продовжується ведмежий тиск на пальмову олію. Він розпочався після публікації на минулому тижні звіту МРОВ, де повідомлялося, що цьогорічні запаси в Малайзії стануть найвищими за останні 15 років.

 

 Як і зернові культури, під впливом ведмежого тренду знаходиться ріпакова олія.

Коментарі відвідувачів (0):