Європейський ринок зерна залишається активним

2016-04-11 14:22:42
Європейський ринок зерна залишається активним

На минулому тижні компанія GASC придбала на єгипетському тендері 60 тис. тон пшениці французького походження з терміном поставки в травні. Пропозицій було не багато, хоча всі основні поставщики (Україна, Франція, Румунія та Росія) заявили про свою участь в торгах. Незважаючи на найбільш привабливу ціну української пшениці на базисі FOB перемогу отримало французьке зерно завдяки більш низькій ставці морського фрахту. В підсумку ціна склала 194,34 $/тону на умовах CIF.

 

Незважаючи на стабільність курсу євро, експортна активність продовжує зберігати гарний темп, взятий на початку року. Ціни залишаються на привабливому рівні. Хоча останній оприлюднений Брюсселем експортний тижневий звіт вказав на значне зниження обсягів, які склали 476,158 тис. тон зерна, в тому числі 264,65 тис. тон французького виробництва.

 

Глобальні аграрні ринки знаходяться в пригніченому стані, винятком є лише кукурудза на Euronext, по якій спостерігається корегування до основного тренду. Європейський імпорт також зберігає стабільність, було видано сертифікатів на імпорт 448,36 тис. тон зерна, що з початку сезону в підсумку становить 10,8 млн. тон.

Коментарі відвідувачів (0):